Google Adwords Reklamları 1

Size yardıma hazırız. Hesap kurulumu ve Google desteği için hemen arayın.

Günde en az 50 TL tutarında yatırım yaptığınızda, AdWords hesabınızın başarılı olmasını sağlamak için Uzmanlarımızdan oluşan özel ekibimizin desteğinden ücretsiz yararlanabilirsiniz.Nelerin işe yarayıp nelerin yaramadığını öğrenmede ilk 30 gün önemlidir. Her adımda size yol göstereceğiz.

HEMEN ARAYIN

Google Adwords Arama Ağı

Arama Ağı Reklamları

Reklamlarınız Google’da arama sonuçlarının yanında ve arama sonuçlarının üstünde veya altında görüntülenir. İyi bir zamanlama önemlidir.

Google Adwords Görüntülü Reklamlar

Görüntülü Reklamlar

Gmail’deki metin ve banner reklamlarının yanı sıra iki milyondan fazla web sitesi ve uygulamadan oluşan bir ağ ile reklamlarınız müşterilerinizin olduğu yerde gösterilebilir.

Google Adwords Video Reklamları

Video Reklamlar

İşletmeniz YouTube’da yeni müşterilerin karşısına çıkarak hayat buluyor. Bu, öykünüzü paylaşmak için benzersiz bir yoldur.

Google Adwords Uygulama Reklamları

Uygulama Reklamları

Tasarım deneyimine gerek olmadan Google ağının tamamında reklam yayınlayarak uygulamanızı tanıtın.

Yerel kalın veya dünyaya açılın.

İşletmenize birkaç kilometre mesafedeki potansiyel müşterilere ulaşın ya da reklamlarınızı tüm bölgelerde veya ülkelerde yayınlayın. AdWords Reklamları ile seçim sizin.

Google Adwords Reklamları Harita

Yalnızca sonuç getiren reklamlar için ödeme yapın.

AdWords reklamkarında reklamlarınız kullanıcılara göründüğünde bakiyeniz azalmaz. Bunun yerine, kullanıcılar reklamınızı tıkladığında veya işletmenizi telefonla aradığında bakiyenizden belirlenen ücreti düşer.Bütçe belirleme konusunda karar size aittir.

Google Adwords Reklamları Görünüm

Google Adwords Reklamları Vermek İçin

 

HEMEN ARA
0542 377 85 52