hakkımızda

GÖLGEM BİLİŞİM SİSTEMLERİ TİC. LTD. ŞTİ.

Bilişim sektörünün güncellenen alt yapısını takip ederek uygulamaya geçirme aşamasında sektörüne öncülüğü üstlenerek daha iyi reklam çalışmaları için çalışan Gölgem Bilişim Sistemleri 2017 yılında kuruldu.

 

Gölgem Bilişim Sistemleri hizmet verdiği alanlarda önce Türkiye genelinde daha sonra dünya genelinde sektörünün en iyi çalışmalarını yaparak ismini duyurmaya devam ediyor.

 

Sektöründe stop motion video hazırlama, animasyon hazırlama, reklam videoları hazırlama, görsel tasarım çalışmaları, fotoğraf çekimi, video çekimi, 360 sanal tur çekimi, 360 video çekimi, sosyal medya yönetimi, dijital reklamcılık gibi alanlarda yeni çalışmalar ile büyümesini sürdürmektedir.

 

1 yıl içerisinde verdiği hizmetlerden memnun kalan müşterilerinin destekleri ile ofis sayısını 2 ye çıkartıp 1 fotoğraf stüdyosu ile birlikte hizmetlerini vermeye devam etmektedir.

 

Gölgem Bilişim Sistemleri kısa sürede ulaştığı başarısının arkasında müşteri odaklı verimli hizmet verme ile birlikte çalışanlarının desteklerinin olduğunun bilincindedir.

 

İnteraktif çözümler konusunda Türkiye’de yeniliğin öncüleri arasında yer almaktadır. Gölgem Bilişim Sistemleri dünya genelinde oluşan yeni çalışmaları takip ederek bu çalışmaları Türkiye’de de en iyi şekilde hazırlamaktadır.

 

Sektörünü keşfederek yoluna devam etmeyi kendisine vizyon edinmiştir.